Proč se Aeronet „přestěhoval“ do Trump Tower?

Nemáte munici? Prosím. Pokud někdo k článkům se skandálními titulky, přidá masivní zveličování a uvede fiktivní sídlo, neměl by se divit, že skončí na seznamu „fake news,“ protože na tohle přesně establishment čeká. Ano, opět se bavíme o serveru Aeronet, který se svou podivnou hrou zašel ještě dál a fiktivně přestěhoval své sídlo do Trump Tower v New Yorku.

Na čí straně tento server doopravdy stojí? Prvně byl server čistě proruský, uváděl názory smíchané z ruských článků a fantazií autora, vytvořil silnou distribuční síť, která mu zajistila návštěvnost, a užíval si pozice jednoho z nejnavštěvovanějších webů alternativní mediální scény. Pak se mírně od proruského tónu odklonil a zdálo se, že začíná podporovat současného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Podpora Donalda Trumpa byla největší chybou alternativních médií všech dob. Půl roku po jeho jmenování do úřadu se ukazuje, že tato administrativa je tou nejvíce pro-sionistickou v historii celé země, kdy status quo udržuje neokonzervativní vojenská junta. Trump není ve vedení země a lidé, které on sám jmenoval, se jeví jako ti nejnebezpečnější psychopati. Zahraniční politice vládnou sankce, vyhrožování a vraždění nevinných po celém světě.

To nás vede k Aeronetu. Když novináři ve snaze očernit tento sever jeli do Nizozemska navštívit fiktivní sídlo „agentury“, nikdo nic o serveru nevěděl. Protože šlo jen o schránku. To by nebylo nic zvláštního, přeci jenom Aeronet byl spojen s pohřešovaným člověkem a jeho schránkovou firmou v Bratislavě. Tento případ je teď ještě podivnější: Aeronet změnil na svém serveru adresu sídla na Trumpův mrakodrap v New Yorku.

Proč se server fiktivně přestěhoval do Trump Tower? Má to být ironie, vtip? Je to „rýpání“ do českých úřadů? Proč mají lidé okolo tohoto webu tak velkou potřebu se skrývat úplně stejně jako stovky schránkových firem na stejné adrese? Transparentnost očividně lidem okolo tohoto serveru nic neříká. Měsíčně na provoz webu vyžadují 1290 eur, v přepočtu na české korun částka činí zhruba 33 500 Kč. Tato částka jde patrně buď na udržování schránkové firmy, anebo tajení identity provozovatelů.

Opět tedy musíme zopakovat, že pokud Aeronet nedokáže opak, musíme ho považovat řízenou opozici, protože establishment jej využívá k očerňování všech alternativních médií.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články