Nová svědectví o VIP pedofilech v Austrálii

Poté, co Fiona Barnettová veřejně vystoupila do médií s prohlášením, že jako dítě ji zneužívali tři australští premiéři, na veřejnost vycházejí další lidé. Její stránka Pedophiles Down Under se plní hrozivými svědectvími.

Dave

Bývalý sexuální pracovník ve čtvrti Sydney Kings Cross  jménem Dave australským médiím sdělil, že koncem 80. a začátkem 90. let se ve čtvrti australského města potulovali vysoce postavení soudci, právníci, námořní kapitáni, prominentní starosta a obchodní zástupci, aby lákali nezletilé chlapce do hotelů a luxusních bytů na sex.

Tehdy osmnáctiletý muž řekl, že jej jeho pasák donutil k prostituci a „špinavého podzemí,“ kde byl zneužíván, znásilňován a ohrožován stovkou mužů. „Obával jsem jejich prací a pozic apod. a znepokojuje mě, že tam měli nezletilé lidi,“ řekl.

Dave dále řekl, žel zvrhlým lídrem celé sítě byl bývalý starosta Wollongongu Tony Bevan, jehož už dříve označily další oběti. „Tony Bevan byl nejzvrhlejší osobou, se kterou jsem se sekal, nikdy nezapomenu jeho jméno kvůli tomu, k čemu nás nutili,“ řekl.

„Bylo jich tak pět nebo šest a já a další člověk jsme řekli, že se jdeme projít a oni – ne, nesmíte. Pak začali být násilní, shodili nás na zemi a sodomizovali nás. Nejhorší byli ti vysoce postavení: Byli špinaví a vyhrožovali,“ popisoval.

Woodova královská komise vyšetřující policejní korupci a pedofilii, která byla spuštěna tři roky po Bevanově smrti, dostala informace, že Tony Bevan, známý jako „Velitel Hook,“ lákal mladé chlapce na dárky a letadlové vyhlídky, aby je mohl využívat ve svých kruzích ve Wollongu a Sydney.  Dave médiím sdělil, že některé osoby, které ho zneužily, dnes už nežijí (Bevan zemřel v roce 1991), některé z těch stále žijících stále ale zastávají vysoké pozice a stále vykořisťují chlapce a problémovou mládež.

Chlapcům uřezávali penisy, slyšela Královská komise

Vyšetřovány jsou také aktivity zaměstnanců domova pro mladistvé delikventy a děti ve svěřenecké péči v Sydney zvaném Daruk Training School v letech 1960 – 1991. Gordon Myers news.com.au sdělil, že byl do této instituce poprvé poslán v roce 1978 jako třináctiletý a během svého pětiletého pobytu byl v domově několikrát znásilněn.

Myers řekl, že zaměstnaní muži „neměli rádi chlapce s předkožkou“ a prováděli dětem nelegální obřízky. „Uřízl mi penis,“ řekl. „Zrovna jsem oslavil třináct let. Vzal mě na kliniku a řekl – máme povolení tě obřezat. Já řekl, že nemají. Uspal mě injekcí, uprostřed toho zákroku jsem se probudil a křičel bolestí.“ Ve Windsorské nemocnici mu byl podle jeho slov penis zase přišit, ale už nikdy nedorostl a nemohl mít děti. Nemocnice tvrdí, že možné záznamy už byly patrně zničeny.

Myersova tvrzení podpořil také Carl Orme, který v Daruk Training School také bydlel. Orme řekl, že byl běžně fyzicky týrán a znásilňován personálem v domově a že jeden člověk zničil penisy několika lidem.

Podle Myerse byli všichni napojeni na pedofilní kruh VIP osob, což je ochránilo před vyšetřováním. Na stránkách Fiony Barnettové jsou zmíněna i některá jména vysoce postavených lidí.

Myers jmenoval velká jména

Ještě než byl Gordon Myers poslán do domova v Sydney, pobýval v domově v Charltonu. Když se jeden den sprchoval, bývalý australský premiér Robert Menzies vstoupil do jeho koupelny, aby vyměnil svou kolostomickou tašku. Menzies byl na invalidním vozíku a když viděl Meyerse nahého, řekl: „Jsi rozkošný.“

Myers tvrdí, že byl prostituován do slavné třídy The Wall v Darlinghurstu, do nevěstince Costellos v Kings Cross a do hotelu Boulevard ve stejné čtvrti. Na tato místa byli chlapci posíláni personálem domova v Charltonu.

Na těchto místech Myers viděl politika Boba Carra, premiéry Gougha Whitlama, Boba Hawka a Roberta Menziese, politika Kima Beazleyho, soudce Marcuse Einfielda a Davida Yeldhama, dále pak právníka Johna Mardsena, guvernéra Johna Kerra a herce Joea Hashama, Graemeho Blundella, Stuarta Wagstaffa a Grahama Kennedyho.

Využité zdroje:

http://www.news.com.au/lifestyle/real-life/true-stories/former-kings-cross-sex-worker-opens-little-black-book-on-high-profile-clients/news-story/5ba7138d98f7f7c1907f60d8d6ecbbf4

http://www.news.com.au/national/crime/boys-had-penises-cut-off-royal-commission-into-institutional-responses-to-child-sexual-abuse-hears/news-story/2a0bc2838d07e59aa81d1225d6e8d16f

http://pedophilesdownunder.com/2015/12/01/vip-pedophile-ring-victim-comes-forward/

Foto: State Library of NSW

 

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články