Bill Clinton pozval na svatbu své dcery ženu, která měla obžalovanému miliardáři obstarávat dívky

Skandál týkající se vévody prince Andrewa a miliardáře Jeffreyho Epsteina pro bývalého amerického prezidenta Billa Clintona u přerušení vztahu s miliardářem nekončí. Ukázalo se, že Ghislaine Maxwellová, která byla v žalobě údajné sexuální otrokyně Virginie Robertsové obviněna z obstarávání dívek pro Epsteina, navštívila svatbu Clintonovy dcery Hillary v době, když už byl Epstein usvědčen z nabízení nezletilých dívek k prostituci. Robertsová tvrdí, že měla třikrát pohlavní styk s princem Andrewem a dvakrát se sešla s prezidentem Clintonem, ale „nikdy mu nebyla propůjčena.“

Clinton vedl s Epsteinem silný přátelský vztah, osobně s ním cestoval v jeho soukromém tryskáči na ostrov v Karibiku, kde měl miliardář zneužívat nezletilé dívky. Epstein měl údajně také v adresáři 21 čísel na Clintona pod jménem jeho poeradce Douga Branda. Clinton tvrdí, že s Epsteinem přerušil všechny vazby hned po jeho zatčení. Jenže se ženou, která měla Epsteinovi obstarávat dívky, vazby nepřerušil. Maxwellová se 31. července 2010 objevila v Rhinebecku na svatbě Chelsea Clintonové. 

Jelikož se Clintonova žena Hillary hodlá ucházet v roce 2016 o Bílý dům, podle britských médií je na svého manžela naštvaná. Tento skandál může poškodit její ambice.

Zdroj: DailyMail
Foto: Getty Images

Dále čtěte:

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články