Letové záznamy letadla sexu Jeffreyho Epsteina byly upraveny

Letové záznamy ze soukromého letadla pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina byly „upraveny,“ aby ochránily identitu lidí, kteří se kolem miliardáře motali. V nových dokumentech to tvrdí právnici údajných sexuálních otrokyň miliardáře. V letadle mimojiné létal bývalý americký prezident Bill Clinton, Epsteinův právník Alan Dershowitz a bývalý ministr financí Larry Summers.

Právnici obětí žalují americkou vládu za to, že je neupozornila na podmínky dohody, kterou s miliardářem uzavřeli. V dokumentech podaných 21. ledna právníci tvrdí, že letové záznamy, které Epsteinovi přátelé považovali za důkaz neviny, byli zfalšováný. Tyto dokumenty konkrétně použil Epsteinův právník Alan Dershowitz, který je ve skandálu také namočen.

Dokument o letových záznamech pokrýval období desíti měsíců - od 1. ledna 2005 do 17. října 2005. Právnicí je považovali za nekompletní a Epsteina předvolali, aby předložil všechny dokumenty. To ale neudělal. Dokumentaci letů z let 1997 - 2005 poskytl pilot David Rogers. „Tato dokumentace potvrzuje, že letové informace, které Dershowitz poskytl policii, byli neúplné.“ stojí v soudních dokumentech. „Porovnání letových záznamů potvrzuje, že dokumenty poskytnuté Rogersem nebyly také kompletní. Porovnání obou dokumentů odhalilo, že záznamy obsahují jen malou část letů a pasažérů na palubě.“

Některé záznamy navíc obsahují jisté nesrovnalosti ve jménech. Letu 3. února 2005 z Columbusu do Palm Beach na Floridě se zúčastnila Epsteinova asistentka Sarah Kellenová, modelka Nadia Marcinkova, majitel modelingové agentury Jean Luc Brunel a tři „ženy.“ Tyto „tři ženy“ ale v dokumentech, které poskytl Dershowitz, nefigurují. Na problém naráží i záznam z 9. února 1998, kdy Dershowitz letěl v letadle z Palm Beach do Teterboro. Na palubě byla zaznamenána „1 žena.“ Jména a věk osob uvedených v záznamech jsou nejasná.

Zdroj: Radar Online
Foto: Splash/Corbis

Dále čtěte:

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články