Epsteinova helikoptéra sdílela číslo trupu s letadlem Amerického Ministerstva zahraničí

Pedofilní miliardář Jeffey Epstein, který byl podle dokumentů podaných u Amerického Federálního soudu ve West Palm Beach obviněn z kšeftování se hruba 103 nezletilými dívkami, sdílel číslo trupu své helikoptéry Bell Long Ranger 206L3 (číslo N474AW) s letadlem Amerického Ministerstva zahraničí OV-10D Bronco. Podle registrační databáze Amerického Fenderálního úřadu pro letectví (FAA) Epsteinova helikoptéra a letadlo Bronco, které bylo propůjčeno soukromé vojenské společnosti Dyncorp na protivzbouřenecké a protinarkotické operace v kolumbijské Larandii, používaly stejná čísla trupu. 

Podle letového záznamu pilota Davida Rodgerse ze 6. srpna 2002 helkoptéra Bell (s číslem N474AW) letěla z Epsteinova ranče v Novém Mexiku na letiště Double Eagle II u Albuquerque.

A aby to bylo ještě složitější, číslo N474AW používá také letadlo Cessna P210N. Tohle letadlo bylo podle záznamů FAA zaregistrováno 1. srpna 2014 a vlastní ji společnost Centurion Aviation z Michiganu.

Předchozí letadlo zaznamenáné pod „několikanásobným záznamem“ bylo Bronco využívané společností Dyncorp pod kontraktem: „Americké Ministerstvo zahraničí, 1038 S. Patrick Drive #985, Letecká základna Patrick, Brevard County, Florida 32925-3516.“ Bronco bylo zaregistrováno 21. října 1997 a odhlášeno 14. května 2010. Jenže 6. února 2006 havarovalo během protidrogové mise v Kolumbii. Jméno pilota, který byl těžce zraněn, nebylo z důvodu „národní bezpečnosti“ uvedeno.

Rodgersův záznam ze 6. srpna 2002 zaznamenal let helikoptéry Bell z Epsteinova ranče na Double Eagle II pod číslem N474AW. Stojí také za zmínku, že na rozdíl od jiných letadel, které Rodgers pilotoval a která zahrnovala pasažéry jako Bill Clinton, Alan Dershowitz, modelku Nami Cambell, Clintonova ekonomického poradce Ira Magazinera, herce Kevina Spaceyho, Sandyho Bergera a Larryho Summerse, u tohoto jednosměrného letu nejsou zaznamenání žádní pasažéři. 

Záznamy FAA a Epsteinova pilota naznačují, že Epsteinova helikoptéra Bell používala stejné číslo trupu N474AW. Do roku 2006 jej využíval kontraktor Ministerstva zahraničí Dyncorp na operace v Latinské Americe.

Shoda čísla helikoptéry a letadla Bronco je zajímavá. V roce 2002, kdy byla Epsteinova letka namočena v přepravě nezletilých dívek, společnost Dyncorp přepravovala nezletilé dívky ve věku 12 - 15 let z Kosova do Bosny. Jeden whistleblower společnosti v roce 2002 magazínu The Washington Times's Insight o jednom zaměstnanci společnosti sdělil: „Vlastnil dívku, které nemohlo být víc jak čtrnáct. Je to hnus vidět dospělého s dítětem, vidět 45 letého muže, který váží 400 liber, s malou dívkou je nechutné.“

Popisy sexu mezi dospělými muži a nezletilými dívkami zaměstnanci Dyncorp v Bosně v letech 2000-2002 se shodují s popisy sexu mezi Epstreinem a jeho vlivnými přáteli a mladými dívkami v Epsteinově letadle a rezidencích v Palm Bech na Floridě; v Novém Mexiku; a na ostrově Little Saint James na Panenských ostrovech. Mezi „neznámými“ lidmi, kteří podávají žalobu na americkou vládu kvůli sladké Dohodě o neperzekuci (NPA) mezi Epsteinem, jeho komplici a Americkým Ministerstvem zahraničí je několik žen se slovanskými křestními jmény jako „Tatianna“ a „Natalya“ a slovanské příjméní jako Metrovitch, Malyshov a Mulinska. Taková jména můžeme nalézt v zemích jako je Bosna a Kosovo, kde zaměstnanci společnosti Dyncorp zneužívali nezletilé dívky.

Epsteinova oblíbená otrokyně, jenž využíval jako zvláštní asistenku a dokonce i jako pilota, byla ve 14 letech rekrutována z Jugoslávie, ze stejné země, kde byla Dyncorp aktivní.

Stejně jako u vyšetřování Epsteina Ministerstvem spravedlnosti a FBI, Vyšetřovací divize Americké armády (CID) vyšetřování společnosti Dyncorp pohřbila. Ve světě vyšetřování zločinu je tento typ informace považován za „vodítko,“ které se často spojuje s přímými důkazy zločineckého spiknutí.

Zdroj: Wayne Madsen Report

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články