Pedofily manipuloval zástupce šéfa MI6, prohlásil britský poslanec John Mann

V britském pedofilním skandálu se objevilo další jméno. Labouristický poslanec John Mann prohlásil, že bývalý zástupce ředitele MI6 George Kennedy Young, přezdíváný GK Young, manipuloval skupiny lidí, které v 70. a 80. letech zneužívaly děti.

Mann tvrdí, že dostal kopii složky, kterou v roce 1984 předal konzervativní poslanec Geoffrey Dickens tehdejšímu ministrovi vnitra Leonu Brittanovi. Tzv. Dickensova složka obsahovala jména několika prominentních pedofilů. Nezávislé šestření kopie dokumentů nenašla. Brittan patrně všechny stopy zničil, sám je totiž vyšetřován ze zneužívání dětí.

Během debaty v parlamentu Mann prohlásil, že Young byl jmenován v první várce dokumentů. „Tohle je originál, mluvil jsem a setkal jsem a získal kopii od osoby, která ji osobně předala Geoffreymu Dickensovi, ten ji osobně dal Leonu Brittanovi. Uvádí, že, v první várce - GK Young vede Powellitskou frakci zvanou Tory Action. GK Young, George Kenney Young, byl zástupcem ředitele MI6, už dlouho nežije. Jsou obvinění, že manipuloval skupinu lidí a že uvnitř té skupiny byly pedofilní kruhy. A popisuje detaily - kdo a kde. Neposkytnu všechna místa, protože některé jsou citlivá a mohla by identifikovat lidi - jedním místem je Londýn, pak Greater Manchester, třetím je North Yorkshire,“ řekl.

„Myslím, že stojí za to o Georgi Kennedymu Youngovi říct další věc, protože byl zapojen ve spoustě pochybných aktivit. Vytvořil něco s názvem Unison, což byla nějaká tajná armáda, kterou se snažíl využívat. Je o něm spousta obvinění, pokoušel se podlomit Heathovu vládu a Wilsonovu vládu. Byl to manipulátor. Je spíše klíčem k tomu, co se dělo,“ dodal.

Zdroj: DailyMail
Foto: Internet

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články