Trump neprošel rituálem, nepatřil do tajné společnosti, vyhrkl v přímém přenosu Newt Gingrich

I když mezi kandidáty na amerického prezidenta jsou rozdíly minimální, bývalý předseda Amerického Sněmovny reprezentantů Newt Gingrich, člen Bohemian Clubu v San Francisku, který každý rok pořádá dvoutýdenní tábor pro bohaté a provádí „očisťující rituál“ nazvaný „Upálení starosti,“ prohlásil, že miliardář Donald Trump je trnem v oku establishmentu, protože není součástí „tajné společnosti...“

Během svého výstupu na stanici Fox News si Gingrich nedával patrně pozor na to, co říká. „Teď čelí opravdovou vyhlídku, že bude Donald Trump lídrem strany a šílí z toho, nemohou si prostě představit...,“ následně byl přerušen a tázán na důvod: „Protože je outsider, není součástí klubu. Je neovladatelný. Neprošel iniciačními rituály, nepatřil do tajné společnosti,“ odpověděl.

Gingrichova slova potvrzují, že obě strany, jak Republikáni, tak i Demokraté, jsou ovládány tajnými společnostmi. Gingrich v minulosti odmítal, že by existoval dvoutýdenní tábor Bohemian Grove v Kalifornii, ačkoliv se jeho jméno objevuje v seznamech členů a jeho obličej na fotografiích zevnitř. Později sám jednu takovou fotografii podepsal Lukovi Rudokowskimu z We Are Change.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články