Jakákoliv vakcína může vést k autismu: Meryl Dorey

Meryl Dorey je součástí australské organizace The Australian Vaccine Skeptics Network, která se snaží informovat veřejnost o nebezpečí vakcín. V rozhovoru pro Morrise Hermana popisuje nebezpečí MMR vakcín proti spalničkám.

Zde je přepis toho nejdůležitějšího:

Morris: MMR vakcína zahrnuje vakcínu proti spalničkám. Není ona ze všech vakcín v tom největším podezření? Spousta lidí říká, že autismus způsobují vakcíny a poukazují právě na vakcínu MMR...

Meryl Dorey: Každá vakcína může vést k autismu, nejen ta proti spalničkám. Když byla koncem 80. let vakcína MMR představena, najednou se objevil obrovský vzestup diagnóz autismu. Dříve byl autismus vzácný a lidé o něm ani nevěděli, dnes je autismus běžný. Aktuální odhad Spojených států je, že v roce 2025 jedno ze dvou dětí bude autistou, v roce 2025 má být autisty 50% dětí.

Ohledně MMR vakcíny je asi nejzajímavější věcí to, že existuje spousta literatury dokazující vysokou úroveň selhání vakcíny. Americké Centrum pro kontrolu nemocí má studii, která nebyla zveřejněna, ale je publikována, která ukazuje 24% neúspěch u lidí, kteří mají spalničky. V roce 2011 byla obrovská epidemie spalniček v New Yorku a vysledovali první osobu, která byla diagnostikována spalničkami. Tato osoba byla očkovaná. A skoro u každé každé epidemie většina lidí, která má spalničky, je proti nim očkovaná. 

Poslední věcí je, že u soudu stojí dva whistlebloweři, kteří pracovali pro společnost Merck, která vakcíny proti spalničkám vyrábí, a tvrdí, že Merck věděla, že je vakcína neúčinná. Tady se ale nebavíme o spalničkách, ale o příušnicích. Pokud ale lhali o příušnicích, tak lžou i o spalničkách. Merck celou dobu tvrdila, že vakcína je na 95 % účinná. Tito whistlebloweři tvrdí, že studie byly záměrně přehnané a vakcína má účinnost má jen 60 %. To je rozdíl 35 %. Je to multrilionový případ. Pokud vláda dokáže, že Merck zatajila účinnost vakcíny, tak mohou platit odškodnění za posledních 50 let očkování dětí proti příušnicím. A myslím, že do toho spadají i spalničky a ebola. Když lžete o jedné věci, tak je pravděpodobné, že lžete i o druhé. 

Takže máme vakcínu, která není tak účinná. Máme případ vedle případu, kdy epidemie vypukne u očkovaných a máme 90 diagnostikovaných případů v Disneylandu a žádnou oběť. A volají i po odebrání všech výjimek pro neočkování. Ve Spojených státech chtějí odebrat náboženské výjimky, očkování je tam povinné, a i zatýkat rodiče, kteří se rozhodli neočkovat. A znám spoustu rodičů, kteří mají příbuzného nebo dítě, kteří zemřeli nebo onemocněli následkem očkování. Je to šokující situace a nevím, kdy skončí. 

Morris: Viděl jsem titulky, že Spojené státy jsou kompletně bez spalniček a naráz se objevil nový kmen. Četl jsem také, že důvodem pro další očkování je přiznání, že první vakcína nefunguje. Takže vás naočkují jen tak pro případ dvakrát.

Meryl Dorey: Vakcína proti spalničkám má údajně 95% účinnost a dává vám doživotní imunitu, kterou vám žádná vakcína nikdy nedala. Když dávali vakcíny poprvé, u 5 % se to neuchytilo, tak očkovali znovu, aby podchytili těch 5 %. Vláda a farmaceutické společnosti mají studie, které ukazují, že když dáte další dávku vakcíny proti spalničkám někomu, kdo už očkován byl, tak u dané osoby není imunitní odezva a pokud je, tak trvá jen krátkou chvíli.

Máme politiky a zdravotní procedury, které nejsou založeny na vědě, ale na zbožném přání. Očkování se stalo náboženstvím, není to věda, máme to dělat, protože tomu věříme. A je docela šílené, že vlády dělají rozhodnutí o tom, co rodiče mají dělat s dětmi bez žádných důkazů. Vakcíny proti spalničkám nejsou 100%, nevíme, jak moc účinné jsou, ale podle CDC je zde 24% neúspěšnost a to jen u krátkodobých očkování. Mám článek z 80. let, který se ptá, proč vakcinace proti spalničkám může vést k zvýšenému výskytu spalniček u očkovaných, více a více naočkovaných nemoc dostává a rozšiřuje ji dál. A tohle tu nejspíš máme.

Máme také celou generaci dětí, která se narodila náchylná ke splaničkám, což se nikdy předtím nestalo. My jsme si vytvořili úžasnou rovnováhu imunity, kdy rodiče dostanou spalničky jako děti,  svou imunitu přenesou nenarozeným dětem a ta imunita děti chrání 15 - 18 měsíců po narození, protože rodiče v rozvojových zemí byli naočkováni proti spalničkám a nenarozeným dětem nemohou tu imunitu předat a děti se rodí náchylné k infekci v době, kdy spalničky mohou být nebezpečnou nemocí, protože u dospělých a u zdravých dětí obvykle smrtelné nebývají. Nebezpečné mohou být ve věku do 12 měsíců a protože rodiče byli očkováni, nemohou přenést imunitu a děti se rodí náchylné a mohou čelit následkům.

 

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články