Další mrtvola kolem Hillary: Bývalému činiteli OSN spadla den před svědectvím u soudu činka na krk

Zločinecká historie Billa a Hillary Clintonových je desítky let dlouhá a jen těžko se dá popsat několika slovy. Jakýkoliv byznys s Clintonovými byl vždy nebezpečný a cokoliv, co by ohrozilo jejich kampaně, skončilo za podivných okolností. O tom možná může povídat i bývalý činitel OSN John Ashe, který měl svědčit u soudu kvůli nelegálním darům do předvolební kampaně Billa Clintona. Den před svědectvím u soudu mu spadla činka na krk.

Prezident Generálního sněmu OSN John Ashe, který byl souzen za daňové podvody, měl 27. června svědčit u soudu s jeho čínským společníkem Ng Lapem Sengem. Ten je obviněn z pašování 4,5 milionu dolarů do USA a tvrzením, že chtěl koupit obrazy a žetony do kasina. Seng byl v roce 1998 v Senátní zprávě označen za zdroj stovek milion dolarů, které byly poslány přes vlastníka restaurace v Arkansasu Charlieho Trie Národnímu výboru Demokratů během vlády prezidenta Clintona. Ashe měl od čínského byznysmena dostat 1 miliardu dolarů.

Ng a Trie navštívili několikrát fundraisingové akce v Bílém domě a byli vyfoceni, jak s tehdejším prezidentem Billem Clintonem, tak i s jeho manželkou Hillary. Podle webu Page Six byla Asheho smrt „zajímavě načasována.“ „Během procesu by žalobci spojili Asheho s prostředníkem Clintona. Bylo by to velmi nelichotivé. Jeho smrt byla zajímavě načasována,“ uvedl server s odkazem na nejmenovaný zdroj. Ashe zemřel den před svým svědectvím. První zprávy hovořily o tom, že zemřel na infarkt, později se ukázalo, že zemřel následkem pádu činky na krk během posilování.

Asheho smrt se řadí mezi dlouhou řadu podivných úmrtí a zmizení osob spojenými s vyšetřováním drogových obchodů ve státě Arkansas během skandálu Írán-Contra v 80. letech, kdy státu velel Bill Clinton, potenciálních svědků drogových obchodů a lidí spojených s financemi politických kampaní obou manželů.

Zdroje: Page Six, Conservative Tribune, Patriot Rising, What Really Happened
Foto: Flickr/United States Mission Geneva

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

Zpátky!

Image


Z důvodu velkého objemu informací a časových indispozic jednoho jediného člověka tento web více jak rok spal. Po vyřešení mých osobních problémů jsem se řídil prvotními pocity – neměl jsem chuť pokračovat v tomhle dál. Po nějaké době…

A nastalo ticho!

Image


Nastalo ticho. Život jede velkou rychlostí a naše priority se čas od času mění. Náš server se na několik měsíců odmlčel a upadl téměř do zapomnění. Tento vývoj byl logický vzhledem k tomu, že server byl a stále je jen o jednom člověku, který navíc…