Jsme zpět pod novou adresou

Už to vypadalo, že se už asi nevrátíme, nakonec jsme ale přišli s novým řešením a po pár dnech výpadku jsme zpět s novou doménou. Místo naší staré adresy WertyzReport.com nás od teď najdete na stránkách WertyzReport.cz

Co se stalo? Původní blog byl provozován na Wordpressu, který byl vlastníkem domény. I když byla stránka z Wordpressu kompletně přesunuta na jiné DNS servery a jiný administrativní systém, stále jsme museli platit za do ménu Wordpressu. Wordpress napřed chtěl 18 dolarů za roční prodloužení, pak to bylo 98 dolarů, což jsme odmítli zaplatit, protože jsme tu doménu měli čtyři roky a měli právo na její prodloužení. Wordpress následně doménu prodal do aukce (aspoň to tak tvrdili, ve skutečnosti nejspíš ale skončila u jejich partnerské firmy).

Doménu jsme se snažili koupit zpět přes prostředníka (zatím neúspěšně), Wordpress ji na rok vyřadil a je možné, že prodá ještě někomu, takže jsme se rozhodli přesunout web na jinou doménu. Od teď by už měl fungovat na nové adrese WertyzReport.cz.

Ještě se musí dořešit nějaké detaily, takže je možné, že web nepojede tak, jak by měl.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

PF 2017

Image


Vážení přátelé,
rok plný zásadních zvratů, šoků, překvapení a také opatrného optimismu je za námi. Možná je na místě rok 2016 označit za zatím nejšílenější v tomto celém dobrodružství. I když na…

Omluva za výpadek

Image

Vážení čtenáři,
omlouváme se za několikadenní výpadek webu, který byl zapříčiněn pádem databáze. Web je teď plně funkční a připraven na další vlnu článků.
Tým WertyzReport