Klaus sepsal petici proti imigraci, za kterou nese podíl i on

Bývalý český prezident Václav Klaus je dokonalým příkladem pokrytce. Ačkoliv ho spousta Čechů považuje za rozumného politika, bývalý člen KSČ vzdělaný v USA se nedá považovat za věrohodného ani když představil petici proti imigraci, na kterou bude většina populace slyšet.

Dokument vyzývá českou vládu k zajištění vnitřní bezpečnosti a vnější nedotknutelnosti hranic státu všemi prostředky včetně využití policie a armády. Volá také po odmítnutí kvót pro přerozdělování uprchlíků nebo dodržování platných smluv v azylové politice a odmítnutí nátlaku na jejich změny, které by usnadnily další imigraci. Petice také tvrdí, že „různé elitářské politické skupiny - skryté za fasádou vědců, akademiků či domnělých mravních autorit - jsou naproti tomu vydávány za normu veřejného mínění.“ Bohužel ale, Klausova slova se nedají považovat za věrohodná, protože to on stál za vstupem ČR do Evropské unie, ačkoliv teď vystupuje proti ni, jako ekonom zajistil vzestup zločineckých oligarchů a ještě se je některé z nich pokusil amnestovat a mj. nese podíl z aobrovských odchodem Čechů za lepším. Jeho strana ODS je dokonalou ukázkou řízené likvidace českého státu.

Proč Klaus dnes stojí proti Evropské unii, je stále pro spoustu lidí záhadou. Je absolutně snadno dohledatelnou informací, že vstup do EU navrhla Klausova vláda a že sám Klaus jezdil na přístupová jednání, tzn. - účastnil se vyjednávání pro vstup. Dnes ale otáčí o 180 stupňů a tvrdí, jak je EU nebezpečná. Všechny vlády, i ta Klausova, nese za imigraci Čechů velký podíl. Podle statistik uteklo po listopadu 1989 převážně za prací až 200 tisíc Čechů. K odchodu lidí za prací přispívá také Evropská unie, kterou Klaus navrhl.

Klaus nese za současné problémy země částečnou zodpovědnost a je s podivem, že vůbec někdo takový ozývá. V porovnání se současným prezidentem Milošem Zemanem ten bývalý jeví stejné znaky - jako premiéři a ministři dělali jednu věc a jako prezidenti šli proti proudu.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články