Nobelův výbor udělil Cenu míru Muslimskému bratrstvu - Wayne Madsen

Norský Nobelův výbor opět ukázal, že je buď bandou opilých hejsků závislých na 80 procentním aquavitu, nebo že stále jsou naivní hlupáci pracující pro tvůrce celosvětových problémů George Sorose a jeho kamarádů v CIA. Udělením letošní Nobelovy ceny míru Tuniskému kvartetu národního dialogu Nobelova hierarchie skládá čest hlavní islámské politické straně v Tunisku Ennhada

Ennahda je jen tunsikým křídelm turecké Strany pro spravedlnost a rozvoj (AKP) prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana a také tehdejší Strany svobody a spravedlnosti v Egyptě, kterou vedel svržený egyptský prezident Mohamed Mursí.

Ennahda je hlavním faktorem ovlivněným Muslimským bratrstvem uvnitř Tuniského hlavního odboru, který bude Nobelovu cenu míru sdílet se třemi členy kvartetu, Tuniským řádem právníků, Tuniskou konfederací průmyslu, obchodu a řemeslnictví a Tuniskou Ligou pro lidská práva. Operace Tuniské Ligy pro lidská práva těžce financoval Sorosův Open Society Institute a National Endowement for Democracy (NED) napojený na CIA.

Tuniská „Jasmínová revoluce“ byla prvním úspěšným pučem „Arabského jara“ v arabském světě. Jasmínová využívala techniky „tématické revoluce,“ které dlouho zastává Gene Sharp, otec rebélií zorchestrovaných CIA v zemích po celém světě. Poté, co Jasmínová revoluce svrhla zkorumpovaného sekulárního prezidenta Zineho Ben Aliho, Ennahda využila politického vakua a vyrostla do pozice nejsilnější strany v zemi. Ennahda získala okamžitě podporu od turecké AKP a egyptského Muslimského bratrstva.

Vyznamenáním odnože Muslimského bratrstva během současných bojů o kontrolu nad Sýrií a většiny Iráku mezi jednotkami Turecka, NATO, Muslimského bratrstva, Saúdské Arábie a Kataru na jedné straně a syrského prezidenta Bashara Asada, Ruska, Íránu, Číny, Iráku a Kurdistánu na straně druhé Norský Nobelův výbor opět ukázal, že je hluchý jako byl v roce 2009, když cenu udělil Baracku Obamovi v naději, že se stane prezidentem míru. Nejenže Obama obnovil studenou válku s Ruskem a Čínou, jeho jednotky ale právě vymbombardovaly nemocnici vítěze Nobelovy ceny míru z roku 1999, Doktorů bez hranic. 

Když jeden vlastník Nobelovy ceny míru bombarduje dalšího, tak to ukazuje, že celý proces udělování této ceny není ničím jiným než korporátní propagandou s cílem ovlivnit názor veřejnosti. Celý proces, a to včetně udělení Nobelovy ceny míru za literaturu běloruské disidentce a protiruské aktivistce Světlaně Alexjevičové, se stal hrůzou jako další organizace, které kdysi zastávaly vznešené zásady: Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní fotbalová asociace (FIFA), US Peace Corps a UNICEF.

Nobelův výbor právě světu ukázal, že tématické revoluce jsou dobrou věcí a měly by pokračovat bez ohledu na následky, zda to jsou krvavé občanské války v Libyi, Sýrii a Jemenu; teroristické útoky na turisty v Tunisku; vzestup krvežíznivého chalifátu rozpínajícího se od afghánských hor až po Saharské pouště; obrovská migrační vlna milionu uprchlíků do Evropy; nebo návrat k mentalitě studené války.

Pokud bylo rozhodnutí Norského Nobelova výboru udělit tuniským islamistům Nobelovu cenu míru učiněno ve střízlivosti, raději by se možná měli všichni opít. Pro syrské džihádisty bude víc jak 1 milion dolarů za udělení ceny určen pro nákup dalších terénních vozů Toyota.

Článek vyšel 9. října 2015 na Wayne Madsen Report.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články