Spolek žádá Ministerstvo obrany o vyšetřování využití elektromagnetických zbraní

Vážený pane ministře,

v polovině března navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadeníže podle dosavadních informací přichází nejvíce stížností z Dolního Slezska a severozápadu Polska a že více bude vědět zhruba za půl roku. Tato informace proběhla prakticky všemi polskými médii. Polský ministr obrany tak byl prvním vrcholným politickým představitelem jak v Evropské unii, tak na celém světě, který nepopřel existenci elektromagnetických zbraní a skutečnost, že působí na lidský organismus a jsou nejspíš zkoušeny na lidech. Polský ministr obrany potom ustavil komisi, která měla tyto útoky vyšetřovat.

Je nám známo, že Evropská unie přijala v rámci NATO doktrínu nesmrtonosných zbraní, mezi něž byly zahrnuty i takzvané radiofrekvenční zbraně nebo zbraně používající směrované energie, „které mohou údajně manipulovat lidské chování mnoha neobvyklými způsoby“, jak se v roce 2000 psalo v dokumentu Evropského parlamentu, nazvaném „Technologie ovládání davu,"  Je nám také známo, že na vývoji těchto zbraní pracuje i Rusko a řada dalších států. Zřejmě v rámci příprav na možnou budoucí válku jsou tyto zbraně zkoušeny na nic netušících lidech, aby se jejich operátoři naučili s nimi zacházet.

Polský ministr obrany svými slovy o existenci elektromagnetických zbraní a jejich používání na lidech dal světu příklad, ale také potvrdil krizi, do které se dostal svět ve 21. století křesťanského letopočtu. Technologie, které jsou schopné vyhubit velké masy obyvatel této planety rychlostí světla, technologie, které jsou schopny zlikvidovat základní, přirozený vztah lidí ke světu, založený na autentickém vnímání prostředí, ve kterém žijí a vytváření si vlastních názorů na svět, založených na této zkušenosti, technologie, které jsou schopny zlikvidovat vývoj společnosti, založený na svobodě myšlení občanů, v současné době existují, aniž by o nich lidé věděli a mohou být kdykoli použity.

Chceme Vás proto požádat, abyste podpořil statečný čin polského ministra obrany tím, že byste i v České republice ustavil komisi, která by vyšetřila stížnosti občanů, kteří jsou přesvědčeni, že jsou na nich tyto zbraně zkoušeny.

Jsme také přesvědčeni, že pokud by se podařilo, aby byla tato akce prosazena v celé Visegrádské čtyřce nebo i ve větším uskupení států, jednalo by se o vysoce významný a pozitivní čin ve světové politice.

Spolek pro zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením

P.S.: Dopis byl odeslán 19. dubna 2016, odpověď na něj doposud nepřišla.

Aktualiazce 9.8. 2016: Změnen název článku.

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články