PF 2017

Vážení přátelé,

rok plný zásadních zvratů, šoků, překvapení a také opatrného optimismu je za námi. Možná je na místě rok 2016 označit za zatím nejšílenější v tomto celém dobrodružství. I když naše aktivity byly z časových důvodů hodně utlumené, snažili jsme se dělat co nejvíce pro náš společný cíl – odhalovat opravdové zločince a vždy se snažit říkat pravdu. Stále totiž pevně věříme, že vydávat tolik času a energie se vyplatí.

Začátkem nového roku je zvykem shrnout všechny události předešlého roku a nastínit možné předpovědi. Jenže čím dál více jsme přesvědčení, a to pro rok 2016 platí absolutně, že věci se mění ze dne na den, předpovídat tedy nemá smysl. Omývat události pořád dokola je navíc otravné a je před námi ještě spousta práce. Přichází tedy řada na poděkování.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim čtenářům bez ohledu na to, jak málo finančních příspěvků se nám dostalo, a bez ohledu na nízkou morální podporu, protože, jak bývá zvykem, většina se nechává unést proudem. Na takové věci jsme ale po deseti letech v „oboru“ zvyklí, je tedy snadné se s tím vyrovnat.

Dále chceme poděkovat všem, kteří nám pomohli tvořit obsah našeho webu. Našim zdrojům, bez kterých bychom se mnohdy nikam nedostali, překladatelce Janě Schönové, našim přátelům na Slovensku a opravdovým „trutherům“ v České republice. Velké poděkování patří také Koalici Stop HF a Jirkovi Malíkovi, s nímž byla vždy velká radost spolupracovat.

Rok 2017 bude zajímavý ve všech ohledech. Turbulentní vývoj událostí bude zajisté nadále pokračovat a my budeme u toho, co nejvíce to půjde.

Všechno nejlepší do nového roku!

Redakce

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

Omluva za výpadek

Image

Vážení čtenáři,
omlouváme se za několikadenní výpadek webu, který byl zapříčiněn pádem databáze. Web je teď plně funkční a připraven na další vlnu článků.
Tým WertyzReport