PF 2017

Vážení přátelé,

rok plný zásadních zvratů, šoků, překvapení a také opatrného optimismu je za námi. Možná je na místě rok 2016 označit za zatím nejšílenější v tomto celém dobrodružství. I když naše aktivity byly z časových důvodů hodně utlumené, snažili jsme se dělat co nejvíce pro náš společný cíl – odhalovat opravdové zločince a vždy se snažit říkat pravdu. Stále totiž pevně věříme, že vydávat tolik času a energie se vyplatí.

Začátkem nového roku je zvykem shrnout všechny události předešlého roku a nastínit možné předpovědi. Jenže čím dál více jsme přesvědčení, a to pro rok 2016 platí absolutně, že věci se mění ze dne na den, předpovídat tedy nemá smysl. Omývat události pořád dokola je navíc otravné a je před námi ještě spousta práce. Přichází tedy řada na poděkování.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim čtenářům bez ohledu na to, jak málo finančních příspěvků se nám dostalo, a bez ohledu na nízkou morální podporu, protože, jak bývá zvykem, většina se nechává unést proudem. Na takové věci jsme ale po deseti letech v „oboru“ zvyklí, je tedy snadné se s tím vyrovnat.

Dále chceme poděkovat všem, kteří nám pomohli tvořit obsah našeho webu. Našim zdrojům, bez kterých bychom se mnohdy nikam nedostali, překladatelce Janě Schönové, našim přátelům na Slovensku a opravdovým „trutherům“ v České republice. Velké poděkování patří také Koalici Stop HF a Jirkovi Malíkovi, s nímž byla vždy velká radost spolupracovat.

Rok 2017 bude zajímavý ve všech ohledech. Turbulentní vývoj událostí bude zajisté nadále pokračovat a my budeme u toho, co nejvíce to půjde.

Všechno nejlepší do nového roku!

Redakce

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

Zpátky!

Image


Z důvodu velkého objemu informací a časových indispozic jednoho jediného člověka tento web více jak rok spal. Po vyřešení mých osobních problémů jsem se řídil prvotními pocity – neměl jsem chuť pokračovat v tomhle dál. Po nějaké době…

A nastalo ticho!

Image


Nastalo ticho. Život jede velkou rychlostí a naše priority se čas od času mění. Náš server se na několik měsíců odmlčel a upadl téměř do zapomnění. Tento vývoj byl logický vzhledem k tomu, že server byl a stále je jen o jednom člověku, který navíc…