Clintonovou a Trumpa spojuje jeden problém - pedofil Epstein

Do amerických volebních debat se pomalu dostávají vazby pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina, který byl v roce 2008 po podivné dohodě se žalobci odsouzen na 18 měsíců vězení za nabízení nezletilých dívek k prostituci, na manžela Hillary Clintonové Billa. Bill Clinton byl s Epsteinem několikrát v jeho soukromém letadle a také v jeho sídle. Mezi prvními osobami, kdo se bude snažit tento fakt vznést, bude Donald Trump. Jenže to má malý háček – Trumpovo jméno Epsteinově černé knize objevuje také.

Jelikož má Bill Clinton dlouhou pověst sukničkáře a perverzního manžela, jehož skandály Hillary zametala pod koberec, jeho vazby na Epsteina jsou daleko horší. Média se prozatím zajímala jen o prince Andrewa a tvrzení Viktorie Robertsové, která tvrdila, že jako nezletilá měla s princem pohlavní styk. Případ nejspíš vyšumí do prázdna, protože veškeré žaloby budou zamítnuty. Co se týče Billa Clintona, žaloby se ho netýkají.

Jeffrey Epstein je stejně jako Trump a manželé Clintonovi součástí newyorkské elity. Clintonovi na svatbu své dcery Chelsea pozvali oba dva zmíněné. Donald Trump navíc chodil s Billem Clintonem na golf a sám financoval kampaně Hillary. Trump tedy na Epsteina narážel poměrně často a podle soudních dokumentů je jasné, že spolu byli v kontaktu.

Kromě Billa Clintona měl Epstein v adresáři telefonní čísla na zpěváka kapely Rolling Stones Micka Jagera, Trumpa a jeho bývalou žena Ivanu a dceru Ivanku, herce Aleca Baldwina a také bývalého britského premiéra Tonyho Blaira. Zatím je nejasné, co přesně, nebo v jakém rozsahu, Trump o Epsteinových aktivitách věděl. Vazby na něj se snažil nicméně zakrýt.

Když vypukl celý skandál s princem Andrewem, Trumpův mluvčí řekl: „Pan Trump znal pana Epsteina, protože vlastní nejžhavější a nejluxusnější klub v Palm Beach a pan Epstein jej navštěvoval.“ To ovšem není pravda, sám Trump v minulosti řekl něco jiného. New York Magazine přes skandálem uvedl Trumpova slova: „Znám Jeffa patnáct let. Úžasný člověk. Je s ním legrace. Říká se dokonce, že má rád krásné ženy stejně jako já a spousta z nich jsou mladší. O tom není pochyb – Jeffrey si užívá svůj sociální život.“

Žádné další otázky ohledně Trumpových konexí na Epsteina nebyly položeny. Epstein dostal za své sexuální delikty po dohodě se žalobci nejnižší možný trest a po propuštění se ke svým konexím nevyjadřuje. Pokud se provalí víc, odnese to Bill Clinton i Donald Trump.

Využité zdroje:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2897836/How-Prince-Andrew-s-sex-abuser-friend-Jeffrey-Epstein-kept-list-nicknamed-Holy-Grail-great-good-Bill-Clinton-Tony-Blair-Mick-Jagger-Donald-Trump.html

http://cannonfire.blogspot.cz/2015/09/what-will-happen-when-they-ask-donald.html

http://abcnews.go.com/US/victims-feds-hid-sweetheart-deal-sex-offender-deep/story?id=36843144

Foto: Wikimedia

Dále čtěte:

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články