Jsem globalista, přiznává Trump po sto dnech

Sto dnů prezidenství Donalda Trumpa uběhlo jako voda a média začínají hodnotit Trumpovo úřadování. Zatímco Trump prohlásil, že si „práci představoval jinak,“ ve všech svých předvolebních slibech prakticky otočil o 180 stupňů.

Po sto dnech se stoprocentní jistotou, že Trumpova předvolební kampaň byla jen plná prázdných slibů a že sám americký prezident, který byl označován za národního konzervativce, se mění v další loutku vojensko-průmyslového komplexu a globalistu.

Když Trump oznámil, že USA nakonec ze severoamerické obchodní úmluvy, která zničila tisíce pracovních míst v USA a Mexiku, neodstoupí, ale jen vyjednají lepší podmínky, opona definitivně padla. I přes sliby v kampani o „Americe na prvním místě a odmítání globalismu,“ náhle v rozhovoru pro Wall Street Journal prohlásil: „Hej, jsem nacionalista a globalista. A jsem jediným člověkem, který rozhoduje“ (a to i přes spekulace, že k raketovému útoku na syrskou vojenskou základnu ho přiměla jeho dcera Ivanka, anebo že velký vliv v jeho administrativě má jeho zeť Jared Kushner).

Od Trumpových předchůdců Baracka Obamy a George Bushe se tedy rozhodně nic nemění, lhaní a vraždění je stále na denním pořádku.

Zdroje: WSJ, Press TV
Foto: Internet

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články