Proč proti pašerákům v Turecku nikdo nezasahuje? A proč v Sýrii vznikají čínské vesnice?

Jan Šibík potvrzuje zprávu, kterou jsme máme potvrzenou od tureckých blogerů - turecká vláda nedělá s pašeráky lidí absolutně nic, i když tvrdí, že hlídá hranice se Sýrií. Provládní média naopak lidi povzbuzují, aby odešli do Evropy. Co se týče afghánských uprchlíků, nikdo se neptá, proč ze země okupované NATO do Evropy míří lidé z členské země NATO.

Proč tomu tak je? Otázku ohledně syrských migrantů zodpověděl začátkem října syrský politický analytik Taleb Ibrahim Walidu Shoebatovi. „Když muslimské armády přišly do Sýrie a do Turecka - v tu dobu nebylo žádné Turecko. Turecko je velice mladou zemí v historii. A falešnou. Bylo to Východní křesťanské impérium a jeho metropolí byla Anatkya. Hatay je provincií v Turecku, nazýváme jej regionem Syrský Iskendrun. Turci, zvláště prezident  Recep Tayyip Erdogan, má kolonialsitické ambice. Snaží se ovládnout některá místa v Sýrii.

Pokud čtete jejich noviny, pokud sledujete jejich televize, považují Aleppo za část Turecka a tvrdí, že Syrští Arabové ukradli tuto oblast atd. Recep Tayyip Erdogan, který je fašista a rasista, který chce jen Turky u své hranice. Přivádí Turky ze všech míst na boj proti prezidentu Asadovu pro změnu demografické struktury Sýrie. A máme věrohodnou informaci...U města Rakka nastaly jisté demografické změny. Jsou tam dvě čínské vesnice. Lidé, arabští občané z těchto vesnic, byli zabiti nebo vyhnáni a Erdogan a ISIS přivedli čínské Ujgury, aby se usadili v těchto vesnicích. Řekli mi to Syřané, nazývají to čínskými vesnicemi. Další věc - syrští migrátoři: Víte, co se stalo v Evropě během posledních týdnů? Tito lidé byli vyhnáni v severní Sýrii. Erdogan pivedl stovky, tisíce Turkmenů, aby se usadili v těchto vesnicích od severu Aleppa po hranici.“

Vznik čínských vesnic na severu Sýrie potvrdila nedávno syrská televize.

Zdroje: Aktuálně.czShoebat

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články