Skotská policie ututlala podivné aktivity vysoce postavených lidí ve vojenské škole, tvrdí její bývalý správce

Skotská škola pro děti sloužících skotských vojáků, jejímž patronem je princ Filip, je předmětem vyšetřování policie kvůli tvrzením, že její činitelé zametli pod koberec obvinění z působení pedofilního kruhu VIP osob.

Správce Queen Victoria School v Dunblane Glenn Harrison tvrdí, že když se v roce 1991 začal obávat skupiny mocných lidí, kteří mají přístup k dětem a vše nahlásil policii, policie bez povolení uskutečnila razii v jeho bytě, zabavila mu CD, dokumenty a další důkazy a ze školy ho rovnou převezla k výslechu. Harrison si od roku 1991 na postup policie několikrát stěžoval. Až teď policejní komisař usoudil, že jeho stížnosti nebyly nikdy řádně vyšetřeny. 

Harrison tvrdil, že vysoce postavení vojáci, soudci a politici ze školy odváděli děti na večírky. Mezi nimi měl být bývalý státní zástupce Sir Nicholas Fairbrain a advokát Robert Henderson. „Musely si vzít své sukně a čisté spodní prádlo a nebyla mi dána kontaktní adresa. To, co se na těchto večírcích dělo, bylo tajné, některé děti byly ale znepokojeny. Já byl znepokojen také, nočními výkřiky na kolejích, prázdnými postelemi, rituály na temných místech a odhozenými kondomy. Strach ovládl každou věkovou skupinu a učitelé o tom věděli,“ řekl.

Tvrzení o zneužívání dětí na této škole jsou nyní vyšetřovány a Ministerstvo obrany potvrdilo, že s vyšetřováním „plně spolupracuje.“

Zdroj: Express
Foto: NC

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články