Britský VIP pedofilní skandál: Vraždy, únosy a tutlání

Jimmy Savile a Margaret Thatcherová

Když na podzim roku 2012 vypukl pedofilní skandál týkající se bývalého moderátora BBC Jimmyho Savila, elitní mocnáři se snažili ututlat jeho spojení na Buckinghamský palác a prince Charlese a Filipa. O několik týdnů později poslanec za Rochdale Simon Danczuk prohlásil, že děti zneužíval i poslanec za Rochdale Cyril Smith a Agentura pro ochranu dětí přiznává, že zmínky o zneužívání řešila v letech 1970, 1998 a 1999 a že Smith měl být za tyto zločiny souzen. Na podzim 2012 byla zahájena operace Fairbank, která má prošetřit zneužívání dětí politiky a byznysmeny v penzionu Elm v jihovýchodním Londýně. Zneužívání dětí se tu měl účastnit Cyril Smith, sovětský špion Anthony Blunt, bývalý britský diplomat Sir Peter Hayman, advokát Colin Peters, laboristický politik Sinn Féin, několik konzervativních politiků, soudců a popových hvězd. 3. července 2014 je ohlášeno zmizení složky poslance Geoffreyho Dickense o pedofilech establishmentu, kterou v roce 1983 poslal ministru vnitra Leonu Brittanovi. Brittan její existenci potvrzuje dvakrát, složka ale není k nalezení. Dnes vyšetřování pedofilního skandálu VIP pokračuje příběhy obětí o vraždách, sebevraždách a rituálech. Jedna z obětí tvrdí, že skupina zneužívala chlapce v Buckinghamském paláci a Balmoralském hradu.

Jimmy Savile prochází snadno přes bezpečnostní systém každé britské instituce

Tenneager pracující v Buckinghamském paláci odhalil, že byl zneužíván pedofilními VIP, někdy označovány za „pedofilní westministerský kruh.“ Podle novin Sunday People, který odkazuje na složky Ministertsva vnitra, byl také sexuálně napaden ve skotském sídle královské rodiny Balmoral. Tvrzení potvrzují i jeho rodiče. Tato obvinění má i policie vyšetřující sexuální zneužívání v 70. a 80. letech.

Tehdy 16 letý teenager dostal nabídku práce od pedofila Sira Petera Haymana v Kanadě, kde byl velvyslancem. Hayman byl identifikován jako člen pedofilního VIP kruhu, který fungoval ve Westministeru a měl spojení na královskou rodinu. Hayman byl také označen obětí známou pod pseudonymem „Nick.“

Příběhy o pedofilních politicích se vynořují pomalu. Ve čtvrtek poslanec Zac Goldsmith prohlásil, že majitelka penzionu Elm vlastnila fotografie představitelů establihsmentu v hotelu, kam se vozily děti na sex. Důkazy ale zmizely společně se jmény, daty, a knihy návštěv v roce 1982 během policejní razie. Otec jedné z obětí tvrdí, že jeho syn Vishal byl stejnými lidmi unesen v den královské svatby v roce 1981 a následně zvaražděn. Vishambar Mehrotra tvrdí, že mu jeden mužský prostitut řekl, že Vishal byl převezen do penzionu Elm. Tvrdí, že tuto konverzaci nahrál, ale policie ji nedokázala prošetřit. Vishal Mehrota byl nalezen v únoru 1982 v lese v Západním Sussexu bez noh, pánce a kusu páteře.

Začátkem tohoto měsíce vyšla na veřejnost další oběť s tvrzením, že během sexuální hry viděla tři vraždy, u jedné měl konzervativní poslanec uškrtit chlapce. Obětí se měl stát i Martin Allen, syn šoféra australského velvyslance, který zmizel v roce 1979 ve věku 15 let. Rodina tvrdí, že byl unesen a zavražděn.

Podle bývalého detektiva Scottland Yardu může mít tento gang na svědomí 17 nevyřešených vražd.

Objevují se také spojení na zpravodajské agentury. I když složky týkající se oficiálních žádostí o mediální blackout ze začátku 80. let byly zničeny, deník Observer minulý týden zveřejnil slova dvou vrchních představitelů lokálních novin, kteří uvádějí, že na jejich publikace o mocné skupině mužů provádějících orgie na dětech v roce 1984 byly vystaveny tzv. Upozornění D, která se týkají zatajování informací poškozujících národní bezpečnost. Jeden představitel řekl, že k němu přišlo 15 uniformovaných a 2 neuniformovaní policisté kvůli složce o westministerských pedofilech, kterou mu předala bývalá ministryně Barbara Castleová.

Další představitel tvrdí, že jeho noviny odbržely Upozornění D, když reportér chtěl psát o policejním vyšetřování událostí v penzionu Elm.

Tato tvrzení je těžko dokázat, protože archivy pro tato upoznění „nejsou kompletní.“ Systém těchto upozornění spolupracuje s MI5, MI6 a Ministerstvem obrany.

Zdroje: Independent, DailyMail, MirrorGuardian

Komentáře

U tohoto článku nejsou žádné komentáře.
Pro přidávání komentářů se prosím přihlaste!

Související články

Zpátky!

Image


Z důvodu velkého objemu informací a časových indispozic jednoho jediného člověka tento web více jak rok spal. Po vyřešení mých osobních problémů jsem se řídil prvotními pocity – neměl jsem chuť pokračovat v tomhle dál. Po nějaké době…