Důchod jen na 20 let? Toto je návrh ministerstva

http://domaci.eurozpravy.cz/duchody/101885-duchod-jen-na-20-let-toto-je-navrh…

Podle nového návrhu ministerstva práce a sociálních věcí by mohl důchod v České republice trvat 19 až 21 let. Pokud by hrozilo, že budou lidé pobírat penzi déle, věk odchodu do důchodu by se musel začít zvyšovat rychleji, a naopak. Návrh předložilo ministerstvo důchodové komisi a aktuální stav a určení věku odchodu do důchodu by se měl posuzovat každých pět let.

Zaorálek jasně: Nebojíme se, že Rusko chystá útok na NATO. Je absurdní tvrdit, že Rusko obkličujeme

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zaoralek-jasne-Nebojime-se-ze-Rusko…

Země NATO se sice podle ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) necítí být ohrožené útokem Ruska, přesto pokládají za vhodné vytvoření sil rychlé reakce. Česká vláda, jak uvedl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, má informace o dalším přílivu zbraní a ozbrojenců na Ukrajinu. „Do této chvíle situace nevypadá tak, že by Rusko mělo zájem na uklidnění stavu,“ uvedl ministr zahraničí, který také říká, že Rusko má záměr zabránit pořádání svobodných voleb na Ukrajině s cílem destabilizovat situaci v zemi.

Praha pro všechny: Podle Hudečka Praha prý dostává stát na evropskou úroveň

http://zpravy.idnes.cz/top-09-oficialne-zahajila-kampan-pred-podzimnimi-volbami-pi9-…

„Pokud si kdokoliv v České republice myslí, že Česká republika se může dostat na evropskou úroveň rozvinutím Brna, Ostravy, Břeclavi nebo Krnova, tak je na velkém omylu. Pouze podpora centra, pouze podpora hlavního města a pouze samotná aktivita nás, obyvatel Prahy, může být tím jediným nástrojem pro to, dostat se na evropskou úroveň ve všech ukazatelích, ve kterých bychom si přáli,“ prohlásil Hudeček.

Český Pravý sektor na Staromáku. Sejmeme Sobotku!

http://fojtik.blog.idnes.cz/c/424775/Cesky-Pravy-sektor-na-Staromaku-Sejmeme-Sobotku…

A pak že nemůže v Čechách nastat obdoba Majdanu! Může. Stačí když prvních pár šílenců postaví stany na Staroměstské náměstí a začne diktovat. Jen v Čechách je díky putinistické hysterii vše o trochu rychlejší. Není ani potřeba těch prvních zneužitých. Jak tomu bylo v Kyjevě.

Břidličný LNG ze Severní Ameriky pro EU? I kdyby, tak bezvýznamná kapka!

http://stophf.cz/archives/6593

Šéfka Mezinárodní agentury pro energii IEA,  Maria van der Hoeven, sdělila dne 26.8.2014 na konferenci v norském Stavangeru mj. následující:

Vývoz LNG ze Severní Ameriky je vnímán jako všelék pro dodávky do evropského regionu. Ale jak jsem si jistá, že mnozí z vás v této místnosti už ví, že několik desítek miliard kubických metrů LNG by Evropě nestačilo.